piątek, 8 kwietnia 2016

Nowoczesne sztachety z plastiku odporne na każdą zimę.Zima jest wyjątkowo trudnym czasem dla sztachetki plastikowe na plot i furtkę ze sztachetek, szczególnie jeśli jest snieżna. Długotrwałe opady śniegu, zawieruchy, zamiecie i mrozy rodem z Syberii przeżyją tylko najlepsi. Do jednych spośród mocniejszych płotów przynależą panele ogrodzeniowe ocynkowane. To Zn powoduje, iż te płot przeżyje sporo lat.

Przęsła ogrodzeniowe mają gwarancje odporności. Na skutek wykorzystania uprzednio wspomnianego procesu ocynkowania, polegającego na kąpieli modułów stalowych w płynnym cynku o temp. 440-460 stopni Celsjusza. Wtedy na powierzchni stali zachodzi proces dyfuzji. Stal i cynk konstruują wspólną warstwę stopowa, na jakiej odkłada się jeszcze powłoka czystego cynku. Powłoka stopowa wywołuje, że warstwa cynku jest nierozdzielnie spojona ze stalowym podłożem, zaś panel ogrodzeniowy wytrzymały jest na rdzewienie.

Ocynkowany panel na nowoczesne sztachety można także elektrostatycznie malować, co dodaje mu bardziej ładny wygląd.
Najbardziej trwale lakiery proszkowe w szerokiej kolorystyce z gamy RAL ponadto podnoszą trwałość ogrodzenia z plastiku na plot i furtę ogrodzeniowa
panelowego na korozje. Farbki proszkowe są bezpieczne dla człowieka a także środowiska. W procesie malowania

ogrodzenie Winylowe na ogrodzenie i bramkę ogrodzeniowanie użytkuje się żadnych toksycznych rozcieńczalników, oraz w końcowym procesie hartowania warstwy nie zachodzi emisja toksycznych substancji do atmosfery.
Wybierając przęsła ogrodzeniowe ocynkowane jesteśmy wiec nie tylko ekologiczni, objawiamy się też daleko idącym pragmatyzmem. Wysokiej jakości panel ogrodzeniowy nie zardzewieje, nie zmieni kształtu, nie rozerwie się, natomiast jego barwa nie zmienia się a także będzie radował nasze oczy przez wiele lat.

���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz